.

 

 

>>  Firma Profili

 

 

SETA DÖKÜM; Konya'da Döküm Sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Döküm bank ayakları ve döküm bankların imalatını yapan firmamız, değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Müşterilerimizin döküm bank taleplerine ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz. 

 

Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak, hizmetimizi o yöne sevk ediyoruz, Zamana önem veriyor ve işimizi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz, İşimize müşterilerimizin gözüyle bakıyoruz, sistemli ve uyumlu çalışıyoruz.

 

Ürün Halkamızın İçinde;

Döküm bank ayağı, döküm bank, ferforje bank, metal bank, döküm duba, döküm çeşme, ahşap döküm bank, ahşap kamelya, ahşap pergole, orman masası ve piknik masası yer almaktadır.

 


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ürün, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak