.

FİRMA PROFİLİ

.

SETA DÖKÜM; Konya'da Döküm Sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Döküm bank ayakları ve döküm bankların imalatını yapan firmamız, değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Müşterilerimizin döküm bank taleplerine ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz.


Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak, hizmetimizi o yöne sevk ediyoruz, Zamana önem veriyor ve işimizi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz, İşimize müşterilerimizin gözüyle bakıyoruz, sistemli ve uyumlu çalışıyoruz.


Ürün Halkamızın İçinde;


Döküm bank ayağı, döküm bank, ferforje bank, metal bank, döküm duba, döküm çeşme, ahşap döküm bank, ahşap kamelya, ahşap pergole, orman masası ve piknik masası yer almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ürün, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


döküm park dubası, döküm çeşme, metal çöp kovası, döküm bank ayağı, döküm bank imalatı, döküm oturma bankı, ferforje bank, döküm duba, döküm park dubası, döküm çeşme, metal çöp kovası, boru bank, metal bank